Takip Edin
Arama...
Arama

Hakkımızda

Hakkımızda

Sigortalayan Net Egeiz Sigorta Brokerliği A.Ş 2010 yılında İZMİR de sigorta sektöründe yirmi yılı aşkın tecrübesi bulunan Egesel Sigorta ve Atasal Sigorta Ara.Hizm.Ltd.Şti Kurucusu Cumali Kaan Şahin ve sanayici Ali İsapur tarafından, gelişen ve büyüyen müşteri profiline daha çağdaş ve profesyonel hizmet sağlayabilmek amacıyla kurulmuştur. Şirketimiz, hazine müsteşarlığı denetimleri sürecini tamamladıktan sonra, haziran 2011 yılında sigorta brokerliği yapmak için hayat ve hayat dışı branşlarda ruhsat alarak faaliyetlerine başlamıştır.

Müşterilerimize, çözümler üretebilmek ve ihtiyaçlarını hızlı karşılayabilmek için eğitimli ve uzman personelimizi, dinamik altyapıyla destekledik. Geniş bir bakış açısıyla müşterilerimize ürün ve hizmet çeşitliliğini, rekabetçi fiyatlar ile sunmayı görev bildik. Amacımızı, işletmelerin risklerini hangi poliçeler vasıtasıyla ortadan kaldırılabileceğine yönelik çalışmalar yapmak, şirketlere ve belirli meslek gruplarına standart poliçeler dışında özel ürünler sunmak, projelerine yönelik çözümler üretmek olarak belirledik.

Şirketimizin öncelikli hedefi, değişen koşullara uyum sağlayan ve sigorta şirketlerinin en uygun fiyatlarını güncel olarak takip eden ekibiyle, müşterilerimizin, pazarda rekabet edilebilir doğru ürünlere ulaşmasını sağlamaktır.

Saygılarımızla,

Sigortalayan Net Egeiz Sigorta Brokerliği A.Ş
Ruhsat No: 665-31521